• +48 664 137 754
  • +48 692 926 502
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 22 676 80 74

O nas

Zapraszamy Państwa do współpracy z biurem rachunkowym Akwadrat. Oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotom gospodarczym o różnych formach prawnych, na każdym etapie ich rozwoju.

Początkujących przedsiębiorców sprawnie przeprowadzimy przez proces  rejestracji działalności gospodarczej i opracujemy wszelkie niezbędne do tego dokumenty. Przedsiębiorców już działających wesprzemy w procesie  optymalizacji podatków i kosztów pracy.

Każdemu Klientowi indywidualnie dobierzemy zakres usług w taki sposób, aby mógł  skupić się na rozwoju swojej działalności podstawowej i nie musiał śledzić zmieniających się w szybkim tempie przepisów podatkowych.  Zadbamy również o dobrą komunikację i poufny przepływ informacji. Dane finansowe przekażemy w taki sposób, aby Klient mógł wywiązać się na czas z zobowiązań wobec urzędów oraz pracowników.

Zatrudniamy pracowników wysoko wykwalifikowanych, posiadających doświadczenie w obsłudze firm o różnych profilach działalności.

Na bieżąco śledzimy zachodzące zmiany w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym.